Mighty Smighties

Android Cihazlar İçin Kart Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 211 MB
  • Version 1.10
  • Dil İngilizce
  • Firma Herotainment, LLC
Mighty Smighties; android cihazlarınızda oynayabileceğiniz, kartlarda bulunan özel güçlere sahip yaratıklarla düellolları kazanmaya çalışacağınız, çok eğlenceli bir kart oyunudur.

Mighty Smighties; birbirinden farklı özel güçlere sahip yaratıkların bulunduğu kartlarla düello yapacağınız, android cihazlar için ücretsiz, çok eğlenceli bir kart oyunudur.

Oyunda isterseniz internet üzerinden kişilerle oynayıp en güçlü olmaya çalışın, isterseniz de bölüm ilerlemeli modda oynayıp bölümleri geçmeye çalışın. Oyunda rakiple karşılıklı kart açıyorsunuz, özel gücü daha etkili olan taraf puan kazanıyor. İnternet üzerinden gerçek rakiplerle karşılaşıp, puan listelerde üst sıralara yerleşebilirsiniz. Aynı zamanda internetteki rakiplerinizi, oyun içindeki arkadaş listenize ekleyip, istediğiniz zaman onlarla oynayabilirsiniz.

Görev modunda ise, 3 farklı zorluk seviyesinde oynayarak, Mighty Smighty dünyasında yolculuk edebilirsiniz. Aynı zamanda oyunda, gücünüzü arttırmaya yarayan, küçük bulmaca oyunları da mevcut. 

Mighty Smighties, her yaştan kullanıcının çok beğeneceği, eğlenceli bir oyun. Herkese tavsiye ederim.

Daha Fazla Göster
Mighty Smighties indir
DİĞER SÜRÜMLER